EkoJadło:Ekologiczne sery prosto z Puszczy Białowieskiej.

Przeróżnych serów jest pod dostatkiem w każdym ze sklepów. Znaleźliśmy ekologiczny ser, którego nie zjesz nigdzie indziej! Chcieliśmy Wam zaproponować wyjątkowe sery z Puszczy Białowieskiej! Dystrybucją zajmuje się gdyński sklep z ekologiczną żywnością EkoJadło.

Serowarnia znajduje się w Hajnówce w woj. podlaskim na skraju jedynego lasu naturalnego w Europie! Puszcza Białowieska to szczególny obszar, który cechuje wyjątkowa bioróżnorodność oraz rządzą odwieczne prawa przyrody niezmienione przez człowieka. Wszystko to powoduje, iż produkty z naszego regionu są zdrowe, smaczne i naturalne.

“Produkujemy zdrowe, ekologiczne sery z dodatkiem różnych ziół i przypraw. Nasze ekologiczne sery powstają ze świeżego krowiego mleka prosto z udoju. Sery nie zawierają sztucznych dodatków. Wytwarzane są ręcznie, bez stosowania maszyn. Oferujemy szeroki wybór serów kwaskowo podpuszczkowych (miękkich), półtwardych dojrzewających i twardych dojrzałych. Sery są zdrowe, smaczne i naturalne, posiadają jadalną skórkę.

Serowarnia funkcjonuje od 1 sierpnia 2018r. Jest wynikiem trzyletniej pasji i zamiłowania do tworzenia prawdziwych ekologicznych serów. By były zdrowe potrzebują odpowiedniego wartościowego surowca, odpowiedniej pielęgnacji i długotrwałego procesu dojrzewania. Dzięki temu mają niepowtarzalny smak i aromat.”

Sklep EkoJadło oferuje multum innych przepysznych ekologicznych smakołyków. Zajrzyjcie na profil sklepu.

Sklep EkoJadło.

Autor:Ekorodzinni

0 0 vote
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x